Ota yhteyttä

 

Oletko kiinnostunut tekemään yhteistyötä KAARO-verkoston kanssa? Ota meihin yhteyttä ja tule mukaan kehittämään arviointiosaamista kanssamme.

KAARO-verkoston koordinointi / KAARO Helsinki

 

Marja Tamm

projektipäällikkö

marja.tamm@helsinki.fi

050 3119 302

Ada Kukkonen

projektisuunnittelija

ada.kukkonen@helsinki.fi

050 478 0221

Erja Mattila

projektisuunnittelija

erja.mattila@helsinki.fi

050 478 6969

Osoite: 

Helsingin yliopiston Koulutuksen arviointikeskus HEA

PL 9, 00014 Helsingin yliopisto

KAARO Aalto ​

Leena Knif

yliopisto-opettaja, koordinaattori

leena.knif@aalto.fi

KAARO Itä-Suomi

Päivi Atjonen

professori, johtaja

paivi.atjonen@uef.fi

KAARO Lappi

 

Mirja Hiltunen
professori, johtaja
mirja.hiltunen@ulapland.fi 

KAARO Oulu

Sari Harmoinen

yliopistonlehtori, koulutusdekaani, johtaja
sari.harmoinen@oulu.fi 

KAARO Åbo 

Mia Skog
utbildningsplanerare, koordinator
050 524 3482
mia.skog@abo.fi